Překvapení

Author: Jan  |  Category: Uncategorized

Ležím na pláži, oči zavřené, poslouchám šplouchání vln, přemýšlím jak dlouho to na slunci ještě vydržím než se úplně usmažím a najednou mi někdo ťuká na rameno. Otevírám oči a první co vidím je pohled, za ním bílá rukavice vynořující se z modré uniformy se zlatým lemováním a z uniformy vykukuje obličej indonéského poštovního úředníka s úsměvem od ucha k uchu. Ty uši měl opravdu daleko od sebe, takže si asi dokážete představit jak velký úsměv to asi byl.
Letmo juknu na obálku a na ní stojí Angeliky a moje jméno! Jak je to možné? Tisíce kilometrů od domova, skoro nikdo neví kde jsme a najednou dostaneme pohled? Už pomalu chápu ten obrovský úsměv – najít nás nebylo jednoduché. Vyskakuju do vzduchu, dávám pošťákovi jednu štípanou na čelo a ukazuju pohled Angelice. Oba z něj máme obrovskou radost.

Pohled je celý krásně malovaný a je na něm napsáno přání od Lucinky, Kubíčka a Pepíčka. To je poprvé kdy vidíme Lucinky písmo – chodí totiž do první třídy a už dostala i vysvědčení se samými jedničkami!
Tak to je opravdu překvapení! Řekli jsme si, že jakmile budeme mít možnost, tak musíme dát pohled na Internet, abychom se pochlubili, co k nám až do daleké Indonésie doputovalo – tak tady je:

Děkujeme Lucince, Kubíčkovi a Pepíčkovi za krásné překvapení!

4 Responses to “Překvapení”

 1. Petr Says:

  Opravdu krásný Jendo. Ať se vám líbí na cestách 🙂

 2. Martina Says:

  Jeníku, ty by si mohl psát pohádky. Hned bych si koupila jednu.:)

 3. mama Says:

  Martinka ma pravdu,krasne si to napsal asi tak, jak Lucinka namalovala,byla jsem z vas docela dojata.

 4. Pavla Kolínová Says:

  Ahojky, cestovatelé. Tak teď jsi mě krásně rozplakal. Lucinka, je šikulka a má skvělého poštovního holuba který Vás našel.Tak se mějte stále krásně a bezproblémově. Tešíme se na další články a fotky. Pa Pavla, Peťa a Káťa

Leave a Reply