Vše nejlepší k narozeninám

Author: Jan  |  Category: Uncategorized

Milá Marti,

přejeme Ti z celého srdce vše nejlepší k narozeninám a chceme tuto příležitost využít a poděkovat Ti. Přes všechen stres, který s třemi neposedy máš, udělala sis vždy čas a napsala nám co se u Vás děje a co je nového. Navíc patříš k nejčastěji komentujícím čtenářům na našich stránkách. Ulehčila jsi nám tak naše cestování, protože jsme se necítili tak daleko od domova jak jsme doopravdy byli. Za to vše moc děkujeme.

Kromě toho máš náš velký respekt jak dokážeš zvládnout “malou” rodinu a ještě aby toho nebylo málo vymýšlíš další aktivity.

Přemýšleli jsme co bychom Ti mohli k narozeninám dát a nakonec jsme si řekli, že Ti dáme čas 🙂 Jednoduše máš u nás jednovečerní hlídání včetně večeře v Tvé oblíbené restauraci a můžeš vzít Romana s sebou pokud sekal dobrotu 🙂 Nyní je jen na Tobě kdy si svůj dárek “vyzvedneš” – bohužel to nebude dříve než se vrátíme 🙁

Ještě jednou přejeme všechno nejlepší a už se těšíme až Tě znovu uvidíme.

Honza & Angelika

PS: Posíláme Ti ještě jednu dobře ukrytou duhu, kterou jsme pro Tebe na Fidži objevili. Jak jistě víš – na jednom z jejích konců se ukrývá truhla plná zlata. Dlouho jsme se jí pokoušeli najít, ale bohužel bezůspěšně. Věříme, že Ti tato duha přinese ještě více štěstí než plná truhla zlata.

Duha štěstí

2 Responses to “Vše nejlepší k narozeninám”

  1. Martina Says:

    Ahoj děti moje, tak to je nejkrásnější přání, které jsem kdy dostala k narozeninám:)) Moc děkuji. Až mám slzy v očích. Moc a moc děkuji a už se na vás moc těšíme. To bude pořádná “pařba”. Všechny vás moc pozdravujeme a líbáme.
    Pa Roman, Martina, Lucka, Kuba a Pepča
    Užívejte si těch 61 dní.

  2. mama Says:

    Ahoj Honziku a Angeliko,dnes jsem chtela v praci ukazat Jane a Monice fota z Australie,po otevreni jsem uvidela prani pro Martinku,pro slzicky a selhani hlasu to precetla Monika.Jsem moc rada,jaky mate k sobe vztah a vsichni na sebe myslite,dekuji vam.Pozdrav od Jany a Monci,fotky jsou krasne,uzivejte si to a fotte.Velikou busu posila mamka,papa

Leave a Reply